Program festivalu:

zakázanÝovoce

16 let na scéně! Od vzniku v roce 2005 kapela natočila 8 studiových alb, 18 videoklipů a odehrála téměř 1000 koncertů.
Předposlední studiové album „Díky vám“ z roku 2016 přineslo pět videoklipů – road movie „Road Trip“, nejstarší píseň kapely v podobě remaku „Genocida“, dále stejnojmennou píseň „Díky vám!“, hitové „Město andělů“ a videoklip „Probdělý noci“, který se zaměřuje na problematiku šikany. Poslední čtyři jmenované videoklipy dosáhly na kanálu YouTube přes jeden milion zhlédnutí a některé z nich atakují už milion druhý.

Více informací na http://www.zakazanyovoce.cz

Hlahol

Historie skupiny HLAHOL sahá až do roku 1984, kdy Miloš „Mumli“ Levek (bicí) a Milan Korda (kytara - zpěv) založili v Teplicích Heavy metalovou bandu, které na samém začátku říkali BLACK OUT. Na basu pak přibrali ještě Tomáše „Jamese“ Jarolíma.
V této kapele hrála i většina členů skupiny Kabát a Motorband (z nejslavnější sestavy). Byla založena v roce 1984 spolužáky ze základní školy. Má za sebou pestré osudy. V roce 2019 se její sestava ustálila návratem původního baskytaristy a spoluzakladatele skupiny.

Více informací na https://bandzone.cz/hlaholteplice

Roxor

Nymburská hard and heavy parta která se znovu po letech zformovala v roce 2007. V roce 2009i vydala CD "Zastavte čas" mapující dvacet let od vzniku kapely dvacítkou hitů.
S dalším CD "Cesta do pekel " jsme vyrazili za fanoušky v roce 2011.
Naše akustické vystoupení jsme se pokusili zachytit v roce 2013 na CD "Na rozcestí".

Více informací na http://www.roxor-heavy.cz

Covers For Lovers

V devadesátých letech Outsider Aleš začíná uvažovat o možnosti, jak se zviditelnit na veřejnosti. Protože jeho rétorické, pěvecké či hudební schopnosti nejsou příliš valné, rozhodne se pro hru na bicí nástroje. Tak se zrodila myšlenka o založení kapely. Byl to pravda malý krok pro lidstvo, a zda to bude velký skok pro rockandroll se uvidí časem. V devadesátých letech minulého století ani Carlos s Vondrou nezahálí. Sice každý zvlášť, ale oba zakládají své kapely, které později končí a nesmazatelným písmem se zapisují do dějin pražského punk-rocku. Na konci devadesátek se Carlos s Alešem potkají v jedné pražské kapele, ze které Aleš pro nedostatek času po nějaké době odchází. Název kapely byl vcelku jasný od začátku. Věděli jsme co chceme dělat a z toho vznikl náš název. Ještě nám zbývalo sehnat třetího do party. Oslovili jsme tedy Carlose, se kterým se Outsider Aleš znal z dob, kdy ještě fungoval ve své předešlé kapele.
Od roku 2013 kapela vystupuje opět v základní sestavě tří lidí. Billie Joke přechází z pozice kytary na baskytaru a stálým členem se stává Filip - Fífa. Carlos, zakládající člen začíná častěji hostovat především na pražských koncertech.

Více informací na http://www.coversforlovers.cz

Hazydecay

HAZYDECAY je olomoucká kapela hrající moderní metal s melodickým zpěvem. Kapela existuje od roku 1996, až v roce 2000 se však ustálila sestava a začala se psát novodobá historie. Členové HAZYDECAY jsou zkušení muzikanti, kteří si prošli nejrůznějšími hudebními uskupeními, kde sbírali znalosti a inspiraci, včetně muzikálů Krysař a Hrabě Monte Christo, kde zpíval Adam B. Sychrow.
První oficiální deska, Jewelz Of Concrete (2004), vydaná vlastním nákladem po třech demo-nahrávkách (The Prey - 1997, Hazyhead Songs - 1997 a LoveBombs 2000) byla českými hudebními publicisty vysoce ceněna a pořádně rozvířila stojaté vody tehdejší české rock-metalové scény.

Více informací na http://www.hazydecay.com

Meat Mincer

Kapelu Meat Mincer založil v roce 2014 po ukončení činnosti kapel Hard Attack a SBI kytarista Standa Švarc.
Skupina od svého vzniku tvořila vlastní muziku s českými texty.
Od dubna 2014 začala i pravidelně koncertovat.
V průběhu činnosti také přišlo několik personálních změn a krystalizovala optimální sestava. Kapela se ustálila v sestavě Standa Švarc, Michal Pugner – kytary, Pavel Masák – zpěv, Radovan Herout – basová kytara a Martin Sova - bicí.
V roce 2018 kapela natáčí a vydává úspěšné EP, které míchal Martin Holly Hollandr. Po dvou letech od nahrání singu se kapela opět zavírá ve studiu, aby konečně mohla vydat debutové CD Nechtěné dědictví. To vychází 15.3. 2021.

Více informací na http://meatmincer.cz

Cumbal

Kapela Cumbal vznikla na jaře roku 2010 po domluvě Luďka Kočára a Pavla Polička,kteří hrají společně ve skupině Kutloch.Luděk dotáhl do Cumbalu kytaristu Pavla Žďárského (Babiznu) a Polda bubeníka Vlastu Fridricha,taktéž bubeníka Kutlochu,kterého v roce 2015 vystřídal Lojzík Petr Slapnička.Přidal se k nám mistr zvuku Miroslav Kotmel, který dozírá na sound kapely.Veškeré nahrávky Cumbalu vznikají ve studiu Ponte Records Miroslava Kuželky,kde spolupracujeme s Romanem Dobrevem.CD Ještě větší sračky než jsme doufali vzniklo na přelomu ledna a února 2017 a je to pokračování 1.CD - 12 sraček za pár kaček.Na podzim 2018 jsme vydali 3.CD - To je sračka napsala.

Více informací na https://bandzone.cz/cumbal

...a další

Změna programu je vyhrazena.

©2021 Rockfest Vintířov - Libor Češka - Obec Vintířov